Uitbesteding is mogelijk!
Teveel werk bij uitvoering Bbz of Ioaz? Wij kunnen u op detacheringbasis (vaste dagdelen per week) of op afroep (insourcing) bij de uitvoering van alle werkzaamheden aangaande de uitvoering van het Bbz/Ioaz ondersteunen. Ook kunnen wij de werkzaamheden van u overnemen.
Wat biedt het IMK?
- voorlichting geven aan zelfstandigen en bemiddelen bij het indienen van aanvragen
- volledig verzorgen van de intake
- screenen van aanvraag- en inlichtingenformulieren, beheren en innemen van aanvragen
- opdracht geven tot externe toetsing en volgen van de voortgang
- opstellen van een intern adviesrapport of beoordeling van een door derden uitgebracht rapport
- maken van (concept)beschikkingen
- effectueren van zekerheden en verplichtingen (schuldbekentenissen en leningovereenkomsten), bestemmingscontrole (artikel 9 Bbz);
- vastleggen van de berekening van de definitieve bijstand, berekening om niet, berekening rentereductie (bij lopende kredieten en of uitkeringen)
- uitvoeren van schulden- c.q. mutatieonderzoeken
- uitvoeren van debiteurenonderzoeken
Meer informatie?
Neem dan contact op met IMK Instituut voor het Midden- en Kleinbedrijf en vraag naar de vakgroep Detachering. U kunt bellen met (088) 999 00 00, of een mailbericht sturen naar: info@imk.nl.
Klik hier voor onze adresgegevens.













